courtney1752 courtney1752
  • 21-09-2021
  • Mathematics
contestada

Express this to the nearest whole .

Express this to the nearest whole class=

Respuesta :

Trevorlogan04 Trevorlogan04
  • 21-09-2021

Answer:

its 30 the a in thst problem is silents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Theos mom bought an eight pack of juice boxes at the store for 4$ What's the unit rate of juice boxes
which precedent did christian scholars set
What was the punishment for for those who did not comply with monopoly?
If a person has a disease or genetic abnormality that affects the muscle tissue in the body, what part within the body would you expect to be impacted and how m
Mark the statement if it correctly describes the Aryan migration and its results. A. The Aryans were seminomadic people who invaded the Indus region through m
find the unit price for each trail mix. cost is $6.00 and weight 3/4Lb
how can sedimentary rock show earths history
Number 4 please :))))))))))))
rick bought 3 shirts for $18 each 2 pairs of socks for 3.99 a pair and a pair of slacks for45.00.the sales tax rate is 8.5%.how much did he pay
a 4 cup container of food is 2/3 groups of what size