rachaelmorozov
rachaelmorozov
23-11-2019
Mathematics
contestada
Please Help Me!!!!!!!!
Respuesta :
cervantes00
cervantes00
23-11-2019
Slope is rise/run. Answer is -1/4
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 33+ )
Otras preguntas
If two cans of shrimps cost $14, at this unit rate what is the cost of 9 cans of shrimps?
one of the four primary functions of management is
Deebo is selling 12 pairs of shoes from his collection for $1,446. What is the unit price of each shoe, if they all have the same value?
Cual es el propósito comunicativo de la odisea ?
After a complete investigation of the 23rd chromosome for a genetic defect, there was no genetic defect detected. The doctor was able to rule out that his patie
This task will prompt you to investigate a specific aspect of literary work from the colonial era and its relationship to a particular topic in history to compl
A truck and carry a load of 5000 pounds assuming that it can be cut to fit how many feet of steel beam in Winx 32.6 pounds can the truck carry
6.2 Margin of error and the confidence interval. A study of stress on the campus of your university using the College Undergraduate Stress Scale (CUSS) reported
y=−4x−3 y=−2x+1 ( Ignore this part i had to write it)
The following product can be expanded into a power series with coefficients ak: y 100 n=1 x 3 4 n + ï€ 2 n 2 = x∞ k=0 akx k find the coefficients ak in front