VictoriaRojas
VictoriaRojas VictoriaRojas
  • 24-04-2018
  • Mathematics
contestada

Please help :) I dont get it!!!!!

Please help I dont get it class=

Respuesta :

kayla0130 kayla0130
  • 24-04-2018
I think you might have to just plug in your numbers but idk it’s tricky
Answer Link

Otras preguntas

John bought a crate of floor tiles $100. the crate had 5 boxes of floor tiles. each box contained 40 floor tiles. what is the cost per box ?
Please help due today
If you were in your future career and planning your clothing for the day, what would be appropriate for work? (Hint: Attire for Men OR Attire for Women section
shapes th 7. Hilary flew from Denver to Atlanta for business. From Atlanta, she flew to Chicago to visit her aunt. From Chicago, she flew back home to Denver.
Fill the gaps with the correct preposition
Clare is painting some doors that are all the same size. She used 7 liters of paint to cover 812 doors. How many liters of paint are needed for 1 door?
When a biosphere resource is used up faster than it can be replaced, it is because A it is a natural resource. B it can be replaced in a short amount of time. C
Which quote is punctuated correctly? A. The detective said, "I know who performed the murder".B. The detective, said, "I know who performed the murder." C. The
Solve for c. ab + c = 5 c = 5/ab c = 5 - ab c = 5 + ab
If kinetic energy can be transferred to thermal energy, how hard do I have to slap a chicken in order to cook it?