Erykah6509 Erykah6509
  • 21-11-2017
  • Mathematics
contestada

Assume that cans of peanut butter cost $1 as do cans of jelly

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 26-11-2017
With this information, I could almost solve a problem, but what do you want?Please mark Brainliest!!!
Answer Link

Otras preguntas

Price Rite has ground beef on sale for $2.50 for 1 pound. Market Basket has ground beef on sale for $9.95 for 5 pounds. Which store has the better deal?
Find the circumference of the ornament shown in the above figure. Round your answer to the nearest whole number.
what structural element can an author use to make the passage of time in a story seem slower? a. long and complex sentences b. repetition of words or phrases c.
convert decimal to fraction: 1.17
what is 3.65 rounded to the nearest tenth
write the polynomial in standard form. then name the polynomial based on its degree and number of terms. 7g - 8g^3 5g^2 - 1 a) -8g^3 5g^2 7g - 2; cubic polynomi
Which of the following geographic features most likely hindered the Byzantines from expanding north of Italy?
The limiting factor in the tundra is _____. sunlight rainfall temperature soil nutrients *environmental science*
how do you convert 0.51 repeating as a fraction
Which of Canada's Atlantic provinces has jurisdiction over mainly uninhabited Labrador