SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT
25-05-2017
Mathematics
contestada
Math help? 15 Points
Respuesta :
pepetheskunkcat
pepetheskunkcat
25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa
25-05-2017
its the third one you divide 16 by 4 and thats $1 for 4 ounces
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
A teacher listed the following two processes. • Process 1: water changing to ice in a freezer • Process 2: steam coming out of a kettle filled with hot of wate
Directed line segment AB has endpoints A(2,3) and B(8,15). Point P has coordinated P(6,11). What ratio does P partition AB into?
Which pure substance can be classified as an element? -H2 -NO3 -NaCl -H2SO4
18.25=4(1.5-3.75x)-.25(4x-5) wat is x?
The greatest common factor of 18 and a and 20 AB
President Carter wanted to establish peace between
The industrial revolution is a key point in the earth's atmospheric history because
match the following: A) osteoclasts B) osteoblasts D) osteocytes E) epiphyseal line F) epiphyseal plate J) osteons 66) Cells that can dissolve the bony matrix 6
What is 23% of 256? please help
How do enlightenment thinkers influence the world today