Seudónimo Seudónimo
  • 21-05-2017
  • Mathematics
contestada

Please answer quickly,I really need help!

Multiply.

23.98 × 0.1 =

Respuesta :

JinxMaster
JinxMaster JinxMaster
  • 21-05-2017
Your answer would be: 2.398
Answer Link
tysonsean0
tysonsean0 tysonsean0
  • 21-05-2017
2.398 is the correct answer
Answer Link

Otras preguntas

a pack of 12 sodas cost $5.04. what is the unit rate in dollars per soda
True or False: African Americans are a monolithic group that share a common set of cultrual values and ancestry.
Someone please check if I got #1 right. If I didn't, show me step by step how to do the problem
A bat and a ball cost one dollar and ten cents in total. The bat costs a dollar more than the ball. How much does the ball cost?
For ΔABC, ∠A = 4x - 4, ∠B = 6x - 1, and ∠C = 8x - 13. If ΔABC undergoes a dilation by a scale factor of 2 to create ΔA'B'C' with ∠A' = 51 - x, ∠B' = 4x + 21, an
In your notebook set up the following subtraction in a vertical format and select the correct
The US public most likely viewed images such as this as . A. frustrating B.encouraging C.Frightening D.Disappointing
what is the nominal span of a truss?
Kayla wants to find the width, AB, of a river. She walks along the edge of the river 100ft and marks point C. Then she walks 22ft further and marks point D. She
What is the area of the triangle in this coordinate plane? 12 units² 16 units² 24 units² 32 units²