EivenF230105 EivenF230105
  • 26-10-2022
  • Mathematics
contestada

i can provide a better picture if needed but i only need help with b

i can provide a better picture if needed but i only need help with b class=

Respuesta :

ArleeZ83043 ArleeZ83043
  • 26-10-2022

Taking a look at the graph, we can notice that point (7000,2875.99) is highlighted.

Using this point, we can conclude that the cost of talking 7000 minutes is $2875.99

Answer Link

Otras preguntas

Solve for x x-4=-2x+9
the sum of a rational number and an irrational number is ____ rational a. always b. never
The Han invention of has had a lasting effect on civilizations around the world. (Its a question i have to explain
1×1+2×(1/10)+4×(1/100)+3×(1/1000) in word form
Please help!! will bark brainiest The box plots below show the lifespan, in months, of laptop batteries manufactured by four companies: box plot labeled Company
I don’t understand how to do 1 a.
what is shigella full sentance
A company reports net accounts receivable of​ $152,000 on its december​ 31, 2019 balance sheet. the allowance for bad debts has a credit balance of​ $19,000. wh
The quotient of 12 and the product of 5 and t
Ava paid $4.90 for 2.5 pounds of walnuts. what is the cost of one pound of walnutKieth has a box of 416 crayons the he wants to share with 13 of his friends. If