tyytheblackbarbie tyytheblackbarbie
  • 25-01-2022
  • Mathematics
contestada

Strawberries cost $3.00 per pound. For each question

Respuesta :

s906236
s906236 s906236
  • 25-01-2022

A. 1/3 pound

B. 11/3 or 3.666666667

Answer Link
yua26 yua26
  • 25-01-2022

Answer:

uhhhh you didnt put the full question so i cant rly answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How do you think the world was created?
Which statement illustrates the distributive property? Please help
How do you think the world was created?
Pyrenees mountains border Spain and this European country starts with F
Which statement illustrates the distributive property? Please help
How do you tell if an equation is linear or not????
What is a major city in Alaska that starts with F
What is a major city in Alaska that starts with F
What is a major city in Alaska that starts with F
What is a major city in Alaska that starts with F