Mairiamasad125 Mairiamasad125
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

I need help plz plz plzzzzzzz

I need help plz plz plzzzzzzz class=

Respuesta :

ehurst20 ehurst20
  • 25-02-2021

Answer:

8/12

Step-by-step explanation:

subtract value for 12- value for 0 over the number of units (12)

Answer Link
chris9163
chris9163 chris9163
  • 25-02-2021
8/12 hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Find the perimeter and area of a rectangle with width 3 meters and length 11 meters
Factorise 12x cubed - 9x squared
Pls help I’m struggling ☹️
Explain why your friend’s answers were incorrect below Please don’t make it too complex! Just a basic short answer!
Solve the equation for x. 2x+6=8y-4 Thanks!
1. Which form of energy changes in chemical reactions due to bonds breaking and forming? (1 point) activation potential thermal kinetic 2. What does it mean for
If you can buy one can of pineapple chunks for $2 then how many can you buy with 10
Please help Lincoln’s Reconstruction Plan called for restoring the Union. Which of the following BEST describes this plan's features? Choose the BEST two cha
Color this answer gold. 13 A 36-oz box of cereal costs $5.04. What is the cost per ounce? ​
I would really appreciate it if anyone could do it I can’t get help because my parents are fighting rn