lancey77backup lancey77backup
  • 23-02-2021
  • Mathematics
contestada

Dan spent $765.00 on equipment to open a business selling burritos. He sells the burritos for $3.50 each. The cost of the ingredients to make each burrito is $0.75

Respuesta :

blg92 blg92
  • 23-02-2021
What are you trying to find?
Answer Link

Otras preguntas

kyle cut a 4 foot piece of rope into smaller pieces that are each 0.25 feet long.how many pieces did he cut
Why is it important that a population of predators exist in an area ?
what is 789091 rounded to the nearest ten thousand
White blood cells engulf,digest,and destroy invading bacteria using?
Which country is located 30 S and 120 E
What were the key religious differences between the European nations that explored the Americas?
What value of the variable makes the statement true? m+4 = –2.8 a. –6.8 b. –1.2 c. 1.2 d. 6.8
is 16.5 greater than or less than 16.52
write the digit in the ten thousands place
What is one way people can shape their environment?