Barbara needs to buy a math book and some paper. She has $50. The math book costs $35, and paper costs $3.50 per package. How many packages of paper can Barbara buy?

Respuesta :

Answer:

guhn rbubeugby ejjrj

Step-by-step explanation:

brejbtj gtbjbjgr hrbj feg