cecilia257
cecilia257 cecilia257
  • 23-10-2020
  • Mathematics
contestada

A ten pound bag of apples for $33.49
one pound of apples

Respuesta :

LyleBoyce
LyleBoyce LyleBoyce
  • 23-10-2020

Answer:

3.349

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

1. When the U2 plane was shot down by the Soviet Union, what did the U.S. say was the reason the plane was there? What was the real reason?
What two books has John read? brand new world
a school spent $2,587.50 on agendas for its 1,150 students. what is the unit price per agenda
Will give brainliest Which of these is not a problem facing the many African nations? (A) growing too much food (B) disease and lack of good medicine (C) bo
shana is keeping track of the expenses as deductions for her business when she files paperwork at the end of the year. What is shana working on?
7. In practical terms, the mass of an object is closely related to its ________ is
Explain the diffrance between Plot and theme
Sin 30*=square root 3/2 true or false
What is the total length, in feet, of the actual walkway
A batter hits a 0.140-kg baseball that was approaching him at 40.0 m/s and, as a result, the ball leaves the bat at 30.0 m/s in the direction of the pitcher. wh