saionnaivory
saionnaivory
23-10-2020
Mathematics
contestada
help please i’m really struggling!!
Respuesta :
joemamawillhelpu
joemamawillhelpu
23-10-2020
Answer:
1/6
Step-by-step explanation:
rise=1
run=6
therefore run over run is 1/6
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
graph the system of linear equations y=1/2x + 3 -3x + y = -2
How do conflict minerals, and in particular, conflict coltan get their name? what groups benefited from the trade in conflict minerals? what group were hurt by
what led the american expaasnsion?
PLEASE HELPPP Read and choose the option with the correct verb conjugation to complete the sentence. Mis padres y yo vivimos en una casa grande. Ayudamos a un g
Which of the following is least likely to be an important economic activity in a landlocked country? A. Global trade B. Farming C. Manufacturing D. Tourism a
Linda purchases 4/5 of a pound of apples for $5.00. What is the cost per pound of apples?
Does this graph represent a function? Why or why not ?
What is the answer to this question?
Please, need help fast!
What interference can you make about the kind of king Malcom will be