wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

Because burning fossil fuels releases pollutants, it is necessary for us to stop doing so at once. Which statement BEST addresses the impact that this course of
What are some facts about an acient China invention called viska
Why did bacons rebellion collapse
If a person has memory B cells against a certain pathogen, the person is.. a) likely to develop that disease b) much less likely to develop the disease a second
what is the equation of the through point (-3,6) that prependicular to the line y=3x-10 in slope intercept form ?
Which statement correctly describes a difference between photosynthesis and cellular respiration? Photosynthesis produces carbon dioxide, while cellular respira
What are some facts about an acient China invention called viska
what are the factor pairs of 73
(c-30)(c-120)=184 how do I solve it
You may have learned about the sheep clone Dolly in your science class. Although this experiment was greeted as a great success, there are many problems with cl