charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

Walt made an extra $7000 last year from a part-time job. He invested part of the money at 10% and the rest at 7%. He made a total of $580 in interest. How much
Does she pluck flower? (change into passive voice)
what is the equation of a parabola whose vertex is (-4,7) and whose graph is 1/2 as wide as y=x^2
A man travellers 10 km to the east 20 km to the north. Find distance moved displacement
6. The Erie Canal connected Albany on the Hudson with
I need help solving x^2+3xy-y^2=12 and x^2-y^2=-12
What is the meaning of "Le Prefere Etre A Paris" ?
A railway train 50 m long passes over a bridge 250 m long at the rate of 12 km/h.How long will it take completely pass over the bridge?
2,7,26,101,400 what is the next number
What is the prime factorization of 28