leahroberts567 leahroberts567
  • 24-04-2020
  • Mathematics
contestada

at which store is the cost of apples the lest

at which store is the cost of apples the lest class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-04-2020

Answer:

a

Step-by-step explanation:

Answer Link
abbyjoyce383
abbyjoyce383 abbyjoyce383
  • 24-04-2020

Answer:

the answer is A

Step-by-step explanation:

when you look at the graph you can see all the answers show four pounds of apples for a certain amount of money

A says that you can have four pounds of apples for three dollars while the others are priced at four,five and eight dollars

hope this helped :)

Answer Link

Otras preguntas

WILL GIVE EXTRA POINTSassignment name: Identifying angles ​
Nevermind did not mean to post
what is the capitol of new york
Plz someone help me get these right ill give 50 points and brainlist if there ALL right!! The diagram below represents some events that take place in plant cell
Pls help meh ;-; giving brainliest for who ever answers it right.
There are 44 students going to see a movie. Each row holds 8 people. How many rows do they fill up?
What part of Mexico are immigrants coming from? 8 letter word. Its a crossword
help please thanks in advance
a feature of ms word that saves the document automatically after certain interval is available on​
Jaydin had 0.75 of a cake left over from his party. Three of his friends shared the cake equally. How much cake did each friend eat.