shay6a6jacksYayamy
shay6a6jacksYayamy shay6a6jacksYayamy
  • 21-07-2016
  • Mathematics
contestada

if four lamps cost $120.00 what is the average cost per lamp?20.0025.0030.0035.0040.00

Respuesta :

Jisallyouget
Jisallyouget Jisallyouget
  • 21-07-2016
The cost of 1 lamp is $30
Answer Link

Otras preguntas

How much heat is absorbed during production of 136 g of NO by the combination of nitrogen and oxygen?
1=5 2=25 3=325 4=4325 5=?
How many grams of nitrogen are required to react with 2.79 grams of hydrogen to form ammonia?
What is the equation of a line that is perpendicular to -X+3y=9 and passes through the point (-3,2)
n the sentence We listened carefully to the CEO's remarks, the verb listened is _
how to make bread step by step
what is the product of 3 and a number?
The graph of g(x) is the graph of f(x)=12x+6 compressed vertically by a factor of 1/3. Which equation describes the function of G. A.g(x)=12x+2 B.g(x)=4x+6
what two numbers multiply to -84 and add up to 17
The capitalist system relies heavily on