khill9 khill9
  • 22-01-2020
  • Mathematics
contestada

$11.49 for 3 packages​

Respuesta :

jordyndehaan2007
jordyndehaan2007 jordyndehaan2007
  • 22-01-2020

Answer:

34.47

Step-by-step explanation:

multiply $11.49 by 3

Answer Link

Otras preguntas

The binder twins were separated after a
Escoge las oraciones que son ciertas: Santiago is larger than Santo Domingo. The whale tours offered in Samaná contribute to tourism, which is one of the Domini
Fields that contain numbers but will not be used for arithmetic operations usually are assigned a data type of memo.
describe Italy’s population
Question 10(Multiple Choice Worth 2 points) Choose the answer that best completes the sentence. ¿Cómo __________ usted (escuchar) la música? escucháis e
What series of transformations map △ABC onto △DEF to prove that ABC≅DEF ? translation 3 units left then a reflection across x-axis translation 3 units left
Colton and his dad bought a gallon of paint that cost $13. They also bought 2 brushes that cost $9 each. What was the total cost, not including tax, of the brus
A class of 33 students elected a class treasurer. There were 11 votes for Candidate A and 15 votes for Candidate B. The remaining students did not vote. Whi
Help please :) What is the product in simplest form? Stats any restrictions on the variable. x^2-5x+6/x^2-4 * x^2+3x+2/x^2-2x-3
Which equation represents inverse variation between x and y?