what it the better value for the money, $8.99 for a package of 8 cold remedy capsules or $2.25 for 2 capsules​

Respuesta :

$8.99 for 8 because 2.225 for 2 would equal $9 for i so you save 1 cwnt buying the package of 8

Otras preguntas