kylieorr103 kylieorr103
  • 26-10-2018
  • Mathematics
contestada

$13 for 3 1/4 inches of ribbon

Respuesta :

obeegle27
obeegle27 obeegle27
  • 26-10-2018
$4 per inch of ribbon
Answer Link

Otras preguntas

Life coaches use __________ to teach people life skills, relationship skills, and communication skills. A. telephone interviewing B. standardized tests C. motiv
Life coaches use __________ to teach people life skills, relationship skills, and communication skills. A. telephone interviewing B. standardized tests C. motiv
how big is a ziggurat?
how big is a ziggurat?
Which compound is a reusable, complex protein that speeds up chemical reactions? A) starch B) a sugar C) a lipid D) an enzyme
Red green and blue light rays each enter a drop of water from the same direction which light ray's path through the drop will bend the most and which will bend
what decimal is equal to six tenths
Express your opinion about the need for more research into the safety of genetically modified organisms. Is this research necessary or not? Explain your point o
Mrs. Noah'a bill, before tax, is $50. The sales tax rate is 3%. Mrs. Noah decides to leave a 2% tip for the gate keeper based on the pre-tax amount. How much wi
Who used khipu, a system of recording numbers by tying knots on strings? A. Aztec B. Maya C. Inca 7 grade help please