riddick1992 riddick1992
  • 26-02-2016
  • Mathematics
contestada

If 31/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost

Respuesta :

abbyisawesome38
abbyisawesome38 abbyisawesome38
  • 26-02-2016
It would cost about 28 dollars for one pound
Answer Link

Otras preguntas

if you were Orpheus, would you have locked back? why or why not?
What is the dating process that doesn't exactly identifies the age of a rock?
Michael's mom paid $2.40 for a 3/4 pound box of cereal.How much is that per pound?
What Seas touch the United States?
what number can 13 and 7 go into?
The area of a rectangle is 256.5m.  If the length is 18m what is the perimeter of the rectangle?
Some organisms living in a vacant lot include grass, dandelions, mice, grasshoppers, and slugs. Collectively these organisms represent (A) an ecosystem. (B) a c
what type of stories did greek plays tell?
what did republicans think about slavery in territories
what type of stories did greek plays tell?